Roccat vs Ninjas in Pyjamas

Első mérkőzés

A hősválasztás során miután a ROCCAT csapat elhozta Fiorát a felső ösvényre a NiP válaszként Rumble-t pickelte. A NiP csapatától a Galio középső ösvény sem megszokott választás. Shook Kha’Zix-al az ellenség piros erősítésnél kezd, de Pridestalker gyanakodott erre és a saját kék erősítése után a NiP piros erősítésére fordult, ahol sprattel lebuktatta. Eseménytelenül folytatódik a meccs. Mindenki erősen koncentrál a saját ösvényén. A 10. percben Lee Sin elhozza egyedül a pokoli sárkányt, amire nem érkezik válasz. Az első gyilkosság a 11. percben valósul meg, ahol négy emberes rajtaütés után a NiP a felső ösvényen gyűjti be Fioráért és az első toronyért járó aranyukat. Válaszul a ROCCAT is elhozza az alsó ösvényen a tornyot. A NiP szerzi meg a Rift Herald erősítést, amivel tornyot tudnak dönteni a középső ösvényen. Csapatharcok terén a ROCCAT tűnik esélyesebbnek, de a NiP sorra hozza el az objektíveket, egészen a 23. percig ahol a ROCCAT elhozza a Baron Nashor erősítést és le ászolják a pizsamásokat. A NiP nem tud mit kezdeni ezzel a hirtelen előnnyel amit a ROCCAT megszerzett magának és 32. percben a folyamatos ostromlás után a ROCCAT be is zsebeli az első győzelmet.

Második mérkőzés

A kezdeti laning fázis után a 6. percben beindulnak az események, ugyanis a NiP szerzi meg ismét az első gyilkosságot az alsó ösvényen, miután remekül kihasználták Hjarnan félrelépését, de a felső ösvényen a ROCCAT szerzi meg a gyilkosságot egy remek rajtaütésnek hála Pridestalker-től. A folyamatos szurkálódások után a 19. percben a NiP felhasználta a Szurdok Hírnökének erősítését és rögtön két tornyot hozzott el a középső ösvényen. Úgy tűnik ismét a NiP csapata dominál az játék első felében, de nem tudták ezt megtartani. A 24. percben a ROCCAT ismét elhozza a Baron Nashort ezzel megszerzi a vezetést hisz rögtön négy tornyot hoznak el és ezek után 5000 golddal vezetnek a NiP-el szemben. Remekül használták ki ezt az előnyt és 30. percben be is fejezik a mérkőzést. ROC-NiP 2-0. GG

A rövid összefoglaló videót itt találjátok:

Vitality vs H2K

Jankos folyamatosan rajtaütésekkel próbálkozik az ösvényeken, de sikertelenül. Nukeduck egyedül szerzi meg az első gyilkosságot a középső ösvényen. Rögtön ezután a felső ösvényen egy 2v2-es szituáció alakul ki, amit a Vitality egy remek játék során megnyer és begyűjti mind a 2 gyilkosságot. A Vitality berobbant a játékba. A 10. percben Cabochardot csak négy ember tudta befejezni. A H2K hozza el a gyilkosságokat és az objektíveket, így hamar átveszik a vezetést a Vitalitytől. A 25. percben az H2K egy remek csapatharcot követően 2 gyilkossággal gazdagodott és a Baron Nashort is ellenállás nélkül vitte el. A H2K tűnik annak a csapatnak aki dominálja a mérkőzést, de a Vitality folyamatosan hozza el a gyilkosságokat. A 32. percben egy 2-2-es csere után az H2K tovább nyomja az ösvényt és ledöntik a középső ösvényen az inhibitort és 6000 aranyas előnnyel büszkélkedhet. A mérkőzés a 34. percben dőlt el, amikor Fiora végig darálta az egész Vitality csapatot. Az első mérkőzést az H2K nyerte.

A hősválasztás során, most Febiven kezébe került LeBlance és Vander hozza el supportnak Galiot. LeBlance választás remeknek bizonyult, hiszen a 2. percben meg is szerzik az első gyilkosságot a H2K csapata, mivel Nukeduck túl mélyre merészkedett az ellenfél dzsungelében. A felső és a középső van a középpontban a játék elején. Folyamatos harcok és rajtaütések sorozata hajtja a játékot. A 6. percben Djoko elszámolja magát és ismét egy gyilkossággal gazdagodik az H2K. Jankos az előnynek hála eltudja hozni az első pokoli sárkányt a csapatának. A következő percekben az alsó ösvényen alakul ki csapatharc, de Galio remekül védte a lövészét és így 1-1-es cserét hozott csak a küzdelem. A 20. percben az H2K még gyorsan megpróbálkozik a Rift Herald leszedésével, de a Vitality csapatharcot kezdeményezett amit elbuknak, így az H2K ugyan a Rift Heraldot nem, de 4 gyilkosságot és egy tornyot magáénak tudhat. 6000 gold az előnyük. Egy remek játék után az H2K ismét elhoz 4 gyilkosságot egy csapatharcnak hála, így lehetőségük lett elhozni a Baron Nashort. A meccs eldőlt, 12000-es aranyelőnnyel az H2K ezt a játékot is megnyerte. GG H2K